Samochody na wynajem

Wynajem samochodów osobowych i dostawczych w Gdyni

Potrzebujesz auta do transportu dużych gabarytów? A może jesteś organizatorem wycieczki i szukasz busa osobowego? Z nami przewieziesz wszystko oraz każdego. W Car4You oferujemy wynajem samochodów dostawczych, a także busów na terenie TrójmiastaGdańska, Gdyni i Sopotu, a także Rumi. Dla naszych Klientów prowadzimy również wypożyczalnię autolawet i przyczep. Teraz nie musisz już zastanawiać się nad tym, jak przewieźć zepsute auto do warsztatu ani skąd załatwić transport do przeprowadzki. Zapewniamy narzędzia do sprawnego, szybkiego przewozu gabarytów i osób. Zapraszamy!

Nie kupuj samochodu dostawczego – postaw na wynajem w Gdańsku

Sprawdź nasze samochody dostawcze. Dysponujemy flotą nowoczesnych, maksymalnie 3-letnich pojazdów, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że są niemal niezawodne. Wszystkie auta są objęte pakietem ubezpieczeń OC/AC/NNW na terenie całej Europy. Potrzebujesz samochodu na 1 lub 2 doby? A może interesuje Cię wynajem długoterminowy? To Ty decydujesz, na jak długo potrzebujesz pojazdu. U nas wypożyczysz również auto zastępcze na czas naprawy Twojego. Masz możliwość rozliczenia bezgotówkowego z ubezpieczalnią na podstawie Faktury VAT.

Wynajem autolawet i samochodów dostawczych – wypożyczalnia w Trójmieście

Sprawdź naszą ofertę w Trójmieście – działamy szybko, profesjonalnie i gwarantujemy atrakcyjne ceny. We flocie wypożyczalni posiadamy auta takie jak Fiat Ducato Maxi 2.3 ze wzmocnionym zawieszeniem do przewozów wielkogabarytowych. Proponujemy także autolawetę Iveco Daily z licznymi udogodnieniami dla kierowców, takimi jak climatronic oraz tempomat. Jeśli masz wątpliwości dotyczące wynajmu naszych pojazdów – zadzwoń. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy Ci wybrać auto, które najlepiej odpowie Twoim oczekiwaniom. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony i chętnie powrócisz do nas w przyszłości. Zapraszamy serdecznie!

Back to Top